Як зазвичай я вийшла з роботи на перерву, щоб подихати свіжим повітрям та перезарядитись.
Йдучи до магазину запримітила дуже усміхнену стареньку бабусю, яка дивилась на мене. Ну і звісно я підійшла до неї купити купити квіти, які вона продавала, це були крокуси в різних кольорових обгортках.
Вона виявилась дуже говірливою й поділилась своєю історією життя та чому так заробляє на життя.
Бабусю звати Мідора, їй 80 років. Приїжджає кожного дня до Чернівців з села поблизу Садгори, щоб продати квіти, які збирає в лісі.
"Я виживаю на свою пенсію, її вистачає тільки на оплату газу і світла. В мене 6 дітей: двоє дівчат, та чотири хлопці. Двох з яких вже немає в живих. Перший сам собі вкоротив віку, а іншого репресували до росії в 2015 році, там й загинув. В мене є внуки, яким також потрібно давати і до школи і в їдальню, ну і звісно попри їдальню теж. Дуже важко старикам зараз, але я не втрачаю оптимізму, бо хто окрім мене допоможе мені і моїм дітям".
Читайте також: Вуличний музикант-самоучка, що дарує радість на вулицях Чернівців - Блог