Як у Чернівцях одна електроопора зупинила пів міста

Джерело фото - патрульна поліція Чернівецької області

Сьогодні у Чернівцях ранок почався з великого затора в районі вулиці Воробкевича та прилеглих. А все через електроопору, що майже впала.

18 червня близько 7 ранку на перехресті вулиці Воробкевича та вулиці Південно-Кільцевої, через пошкодження електроопори, повністю перекрили рух транспорту. 

На місці події патрульні поліцейські забезпечували безпеку дорожнього руху. Водіям радили планувати маршрут з урахуванням цієї ситуації.

Здавалося б незначна пригода спричинила колапс значної частини міста. Затори були не тільки на Воробкевича та Південно-Кільцевій, а й на Ентузіастів, Небесної сотні, Скальда та інших. 

Автівки стояли в черзі і не могли розминутися на перехрестях. Пасажири нервували і навіть просили водіїв відкрити двері, щоб піти пішки. 

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber

Журналісти сайту 0372.ua також були в цьому заторі і поспілкувалися з однією з пасажирок про враження від ранкової поїздки на роботу.

Жінка розповіла, що таке скупчення машин бачила чи не вперше.

"Здалось, що всі Чернівці враз вирішили кудись поїхати. У місті і так явні проблеми з трафіком, особливо у час пік, а тут ще й аварійна ситуація. Через затори довелось трохи довше постояти на зупинці, трохи довше зайняв шлях на роботу", - казала пасажирка.

Як повідомила пізніше патрульна поліція, о 9:40 рух відновили частково, об 11 годині його відновили повністю. 

Читайте: Графіки відключення світла в Чернівецькій області 18 червня - ОНОВЛЕНО