Прокуратура оскаржила первісний вирок — і домоглася довічного ув'язнення для 34-річного чернівчанина.
Про це повідомляють у Чернівецькій обласній прокуратурі.
З серпня 2021 року 34-річний житель Чернівців проживав разом із матір'ю потерпілої дитини. У період з лютого по травень 2024 року він щотижня вчиняв сексуальне насильство щодо доньки своєї співмешканки. Під час злочинів чоловік залякував дитину та переконував її мовчати, стверджуючи, що «правду ніхто не почує».
Один з епізодів стався у день, коли дитині виповнилося 13 років. Цього разу спроба не вдалася — опір дитини та очікувані гості зупинили чоловіка. Але вже через три дні він повторив спробу і довів злочин до кінця.
Про скоєне стало відомо після того, як мати помітила зміни в поведінці та емоційному стані доньки. Після розмови дитина розповіла про насильство, і жінка звернулася до правоохоронних органів.
У листопаді 2025 року Герцаївський районний суд визнав чоловіка винним і призначив 15 років ув'язнення. Прокуратура оскаржила рішення, вказавши, що воно не відповідає тяжкості вчинених злочинів.
Сам обвинувачений та його захисник також подали апеляцію. Чоловік вину не визнав, заявляв про наклеп і просив суд виправдати його та закрити провадження.
17 квітня 2026 року Чернівецький апеляційний суд підтримав позицію прокурорів. Суд погодився, що характер і тривалість злочинів, а також їх наслідки для потерпілої свідчать про виняткову тяжкість скоєного. Засудженому призначили довічне позбавлення волі.