У Чернівцях 38-річний чоловік зберігав психотропну речовину PVP — поліція виявила наркотик під час поверхневої перевірки, експертиза підтвердила його склад.
Про це повідомляє поліція Чернівецької області.
Правоохоронці зафіксували протиправну діяльність чоловіка у березні 2025 року. Під час поверхневої перевірки у 38-річного жителя обласного центру виявили та вилучили два зіп-пакети з кристалоподібною речовиною, а також скляний предмет, схожий на лампочку, з нашаруванням речовини невідомого походження.
Вилучені предмети слідчі скерували до Чернівецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. Результати дослідження встановили: речовина містить PVP — особливо небезпечний психотроп, обіг якого в Україні заборонено.
Дізнавачі поліції під процесуальним керівництвом Окружної прокуратури міста Чернівці повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінального проступку за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України — незаконне зберігання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту. Досудове розслідування триває.
Читайте також: У Чернівцях автомобіль BMW збив хлопця на електросамокаті
Хочете бути в курсі всіх важливих подій у Слов’янську та на Донеччині? Підписуйтесь на наші соцмережі — Facebook, Instagram, Telegram, Viber