У Донецькому аеропорту пропав безвісти буковинський кіборг

Про це журналісту 0372.ua стало відомо з власних джерел.
26-річний Володимир Бузенко  з с. Великий Кучурів Сторожинецького району Чернівецької області. Останній раз був в районі Донецького аеропорту, після штурму на зв'язок більше не виходив. Володимир служив у складі 80-ї бригади, 3-й батальйон,7-ма рота.  Позивний  — «Італьянець».

Друзі та родичі з людиною, яка займається загиблими по Донецьку обдзвонили усі всі лікарні — жодного результату.
Останній раз виходив на зв'язок з нового терміналу ДАп 19.01.2015 року зранку. Обвал стався  того ж дня в обідню пору. № тел: 099 225 62 84 та 095 092 89 20. Жоден телефон наразі не відповідає.
У Великокучурівській сільській раді також не мають  жодної інформації про Володимира Бузенка.

Рідні звертаються по допомогу до усіх, хто має бодай якусь інформацію про Володимира Бузенка і будуть вдячні за будь-яку інформацію.