28 серпня діти з багатодітних сімей переселенців, одинокі матері та дітки-інваліди отримали гуманітарну допомогу від польського міста-побратима Конін.
Нагадаємо, що Олексій Каспрук розповів президентові міста Конін Йозефові Новіцкі про ситуацію в Україні. Поляки відгукнулись й вирішили допомогти діткам з родин переселенців та бійців АТО, які проживають на Буковині.
Під час акції «Конін-Чернівці: допоможемо дітям України» небайдужі мешканці Коніна зібрали 3,6 тонни гуманітарної допомоги на суму 47 тисяч злотих,- повідомили на сайті міськради.
Сьогодні в приміщенні товариства Червоного хреста допомогу отримали багатодітні родини переселенців, одинокі матері та сім’ї, в яких виховуються діти інваліди. Допомогу отримали 46 сімей, в яких виховується 107 дітей.