• Головна
  • Молоді буковинці вибороли золоті нагороди на ЧЄ з універсального бою
10:30, 2 вересня 2016 р.

Молоді буковинці вибороли золоті нагороди на ЧЄ з універсального бою

Спортсмени з Буковини вибороли золоті медалі на Чемпіонаті Європи з універсального бою, який в цьому році проходив в Чорноморську.

Дану інформацію опублікував портал «Молодий Буковинець».

Варто відзначити, що наші спортсмени виступали у двох категоріях: від вісімнадцяти до двадцяти років, а також у дорослій групі. На Чемпіонаті Європи приймали участь тринадцять команд, але у командному заліку першою фінішувала наша збірна.

Борець Сергій Раков (виступав у категорії до 90 кг) виборов золоту нагороду у «лайті» та класиці, а Тарас Москалюк (виступав до 80 кг) заробив «срібло». У юнацькій категорії дві срібні медалі виборов Олександр Іванчук (категорія до 70 кг). Класику серед молодих борців виграв Олександр Кисилиця та Іван Гушуляк.

Зазначимо, що буковинських спортсменів навчали відомі тренери Іван Штеф’юк та Руслан Адамович.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію