
15:00, 6 березня 2015 р.
54 буковинських прикордонника повернулися із зони АТО
5 березня ввечері поїздом зі Львова додому повернулися ще 54 прикордонника.
Бійці прибули на залізничний вокзал Чернівців потягом «Львів-Чернівці». На вокзалі їх зустрічали рідні, близькі, друзі та просто небайдужі чернівчани.
Хлопців зустрічали з прапорами і кульками.
У середу, 11 березня, о 8-й ранку у Чернівецькому прикордонному загоні відбудеться урочиста зустріч усіх прикордонників, які повернулися додому.
Нагадуємо, що днями ще 60 чернівецьких прикордонників повернулися з фронту у відпустку.
Фото з особистої сторінки у Фейсбуці волонтера Наталі Бочарової.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:38
Вчора
09:21
Вчора
20:33
26 червня
20:28
26 червня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:09, 20 червня
18:09, 20 червня
18:09, 20 червня
18:09, 20 червня
18:09, 20 червня

Коментарі