
13:16, 22 червня 2015 р.
У Чернівцях під діагностичним центром знайшли підозрілу чорну коробку
Охоронець медичного закладу одраз ж викликав міліцію. На місце події прибули і рятувальники. Місце знахідки огородили стрічкою, праівників закладу вивели з будівлі, вулицю Небесної сотні перекрили.
Як розповіла нам працівниця діагностичного центру, підозрілу коробку під сходами закладу помітив охоронець лікувальної установи. У коробці нічого небезпечного не виявили - там були фрукти.
У міліції цю інформацію нам підтвердили. „У коробці не було небезпечних предметів, там були фрукти”, - повідомили у СЗГ УМВС України в Чернівецькій області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:38
Вчора
09:21
Вчора
20:33
26 червня
20:28
26 червня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:13, 19 червня
12:51, 21 червня
12:13, 19 червня
13:45, 17 червня

Коментарі