Татуаж брів, очей (стрілка) в Чернівцях. Майстер татуажу губ виїзд на дім

На жаль, оголошення застаріло
Зробити татуаж брів Чернівці, татуаж губ і татуаж очей (стрілка) з виїздом на дім по Чернівцях ви можете, звернувшись в нашу компанію. Пропонуємо якісний перманентний макіяж (татуаж) в Чернівцях.
На сьогоднішній день перманентний макіяж - це практичний спосіб виглядати яскраво і виразно, без необхідності використання декоративної косметики кожен день. У вас завжди буде ідеальна форма брів і губ, ваші очі будуть виразними, більше немає необхідності купувати дорогу косметику і постійно оновлювати макіяж протягом дня.
Татуаж брів виконується з виїздом на дім по Чернівцям. На початку, ви обговорюєте всі ваші запитання щодо процедури татуажу, далі майстер татуажу в Чернівцях креслить ескіз олівцем, після чого слідкує растушевка пігменту. Чи не кожній жінці потрібна повна растушевка ескізу брів - шотірування.
На даний момент найбільшою популярністю користується волоскові татуаж (волосковая техніка нанесення татуажу). Виконаний в цій техніці перманентний макіяж робить брови найбільш природними і натуральними. Наш майстер підбере найбільш відповідний колір пігменту, підкаже, в якій техніці перманентний макіяж буде найбільш актуальний для вас.
У нас ви можете викликати майстра, який якісно виконає татуаж губ в Чернівцях. Майстер татуажу виїжджає до вас виводить лінію контуру губ і розтушовує пігмент, а можна зробити тільки татуаж контуру для більшої виразності лінії губ. Також актуальна послуга татуаж очей в Чернівцях. Найчастіше роблять підводку по верхній і / або нижній повіці. Можна намалювати стрілки або розтушувати верхню лінію, для додання ефекту густих вій.
Після того як ви зробите татуаж, у вас буде відмінний зовнішній вигляд в будь-якій ситуації: на пляжі, в сауні, в басейні. Більше немає необхідності переживати через «попливше» око, або витерту помаду. Татуаж і Корекція татуажу в Чернівцях виконується на високому рівні і за доступною ціною. Також надаємо послуги виведення татуажу.
Центр Іміджу - салон краси і стилю у Вас вдома.
Викликати майстра татуажу на дім можна щодня з 8.00 до 18.45. Виїжджаємо в будь-які райони міста + можливий виїзд в передмістя.
Наші контакти:
(050) 458-89-79
(067) 610-49-09
(063) 126-75-56
Сайт: http://imagecentre.prom.ua
Рубрики
Послуги Краса і здоров'я, косметика
2
дуже погано
Я рекомендую
27 переглядів в січні
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Вантажоперевезення бусом RENOULT MASTER II. Ціна договірна. Розмір кузова: довжина по підлозі -...
13:43, 20 січня
Сантехнічні роботи: вода, каналізація, опалення та інше. Досвід роботи більше 10 років. Допомога в...
13:43, 20 січня
Адреси: вул.Івана Франка 9 прос.Незалежності 82 Телефон 099 72 72 000 066 046 40 45 098 244...
19:31, 23 січня
Катаракта - не приговор! Офтальмологическая клиника «Оптимед» (www.optimed.ua) специализируется на...
14:55, Вчора
Быстрый сервис газовых и электрических плит, газовых колонок,котлов, кондиционеров, стиральных и по...
10:16, 23 січня
Предоставляем услуги по размещению объявлений на 30, 50, 100 и 200 досок обїявлений Украины. Как мы...
20:45, 25 січня