Кав'ярня "LiteraturCafe"в Чернівцях 22 серпня о 19:00 запрошує усіх бажаючих на творчий і пронизаний мистецькою атмосферою вечір поезії та музики "Вільне плавання".

Кажуть, що внутрішній світ кожного з нас має кімнату зі скелетом, кухню, на якій киплять почуття, душову, де можна очиститись від бруду буденності, смітник, в який потрапляє все непотрібне, і,напевно, власну бібліотеку. 
Хтось проводить у ній більшість свого часу, постійно поповнюючи і обставляючи новими полицями для книг, а хтось і зовсім рідко туди заглядає.
Але це не означає, що такої кімнати не існує, можливо, Ви просто не наважувались відчинити двері і увійти? Хто знає, а раптом Ви весь час там і сиділи, чекаючи поки хтось прийде з ліхтариком у руках і посвітить на запорошені полички із забутими книгами? Скоріш за все, необхідно трохи часу, щоб підібрати потрібний ключ. 
Хтось в силах зробити це самостійно, а комусь необхідно наполегливо стукати в двері. На щастя, є ще такі люди, які радо стоятимуть і тиснутимуть на дзвінок, чиї слова все ж інколи є чутними... 
Творчий і пронизаний мистецькою атмосферою вечір поезії та музики, який не залишить байдужим кожного, хто прийде по «дозу прекрасного».
Свою творчість презентують:Дмитро Тенсей,Ірина Манжос,Віктор Віцин,Тома Солован,Іванна Стеф'юк,Христина Шаболдіна та автори, чий виступ стане сюрпризом. 
Цього ж вечора - музичний подарунок, розписи хною та багато інших сюрпризів.
Впродовж вечора діятиме 
благодійна акція "Нумо вчитись".