OLD AND NEW SONGS (Jazz, Франція)

Old And New Songs («Старі й нові пісні») – сучасний квартет французького та європейського джазу, до якого входять Йоанн Лустало (труба, флюгельгорн), Фредерік Шіффоло (контрабас), Фредерік Паска (барабани), Франсуа Шеcнель (фортепіано).

www.oldandnewsongs.com

Чому Old and New Songs?  Музиканти створюють аранжування мелодій минулого сторіччя. Але йдеться не про ностальгію за минулим чи зітхання на кшталт “раніше було краще”. Митці із Old and New Songs вирішили по-іншому поглянути на напрям ретро.


У кожного з нас є мелодія, яка нагадує людину, фільм чи місце; ми її змінюємо,  запам‘ятовуємо на власний лад, тим самим підлаштовуючи під себе. У цьому і полягає творчість: ми  шукаємо відповідь у минулому, не заперечуючи сьогодення.


Використовуючи мову джазу та імпровізації, музиканти Old and New Songs намагаються  вдихнути нове життя у такі мелодії. Цей проект хоча і надихається минулими віяннями, повністю налаштований на мотив сьогодення. Ось чому аранжування оригінального матеріалу популярних  пісень – це захоплюючий процес: простота мелодій, словесна передача – характерні риси цієї музики.


«Секрет полягає у тому, що коли слухаєш ці твори, складається враження цілісності попри різноманіття періодів і несумісність географій. І саме в цю мить змішана і первозданна музика мені здається ціннішою, ніж будь-коли» (письменниця Ніколь Калігарі)


Belle Vue Band (Україна)

Belle Vue Band – нове ім’я у джазовому просторі України, експеримент саунд продюсерів, класичних, джазових та рок музикантів з Чернівців. Проект існує у формі тріо та квартету. Постійні учасники: Алекс Руді (бас), Віталій Шляхта (гітара) та Серж Запорожець (барабани). Музика колективу – це суміш джазу, фюжину, фанку та вкраплень фолкових мотивів. На події вперше представить свою нову програму.

www.fb.com/bellevuebandua


Організатор концерту: формація Dzestra.

Подія відбудеться за підтримки Французького інституту в Україні, культурної мережі "Альянс Франсез" та Посольства Франції в Україні.