6 червня 2021 року з 11:00 до 18:00 у сквері Чернівeцького міського палацу дітeй та юнацтва (вхід із вулиці Руської, 1а) відбудеться масштабна освітньо-культурна подія просто неба «Гончаренко центр Weekend». Діятиме 3 секції («Англійська мова», «Практичні курси з медіа- та фінансової грамотності», «Запрошені гості»), 20 різних заходів: усі охочі зможуть безкоштовно відвідати уроки англійської мови для дітей, підлітків і дорослих; узяти участь у практичних курсах з медіа- та фінансової грамотності, воркшопах з ораторського мистецтва, жестової мови, робототехніки тощо.

У секції «Запрошені гості» виступатимуть: ● Навчальний центр робототехніки Boteon. ● Юлія Сливка – сурдопедагог. ● Марія Романова – акторка Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської. ● Андрій Тужиков – культурний менеджер, письменник. ● Лідія Лешко – YouTube-блогерка. ● Оксана Драчковська – письменниця і громадська діячка. ● Марина Лібанова – директорка книгарні «Букініст».

Мета «Гончаренко центр Weekend» – ознайомити чернівчан із діяльністю Гончаренко центру Чернівці – простору можливостей для освіти та розвитку. Він входить у всеукраїнську мережу відкритих просторів Гончаренко Центр.education and culture, яка пропонує таку освітню програму: ● Безкоштовні заняття з англійської мови для дітей та дорослих. ● Окремий курс з підготовки до ЗНО з англійської мови для підлітків. ● Курс фінансової грамотності. ● Освітні та культурні заходи на вимогу громади (можна надсилати запит на спікера та подію). ● Програма з профорієнтації для підлітків. У позаурочний час можна прийти в Гончаренко центр Чернівці зі своїм гаджетом і попрацювати (безкоштовний WI-FI, кава, чай). Кількість учасників на кожній із секцій обмежена, тому триватиме попередня реєстрація з 25 травня до 4 червня на офіційній сторінці центру – www.facebook.com/GoncharenkoCentreChernivtsi. Захід відбудеться з дотриманням карантинних обмежень відповідно до чинного законодавства. Запрошуємо представників ЗМІ. Більше деталей: [email protected] www.instagram.com/GoncharenkoCentre.Chernivtsi, www. t.me/GoncharenkoCentreChernivtsi