Якщо ви вже вирішили стати ITшником – змінити сферу діяльності або почати з «0», - ви напевно думаєте над вибором спеціалізації. 

Стати тестувальником! Ця спеціальність має цілий ряд переваг перед іншими IT професіями:

• Невисокі вимоги для початківців;

• Дозволяє перейти в будь-який інший напрямок IT;

• Високий попит та зарплатня навіть на початку кар'єри. 

Приєднуйтесь до безкоштовної зустрічі від проекту GoIT  і дізнайтеся про специфіку роботи тестувальника, а також отримайте конкретні рекомендації для початку вашої кар'єри в QA!

Ми вже проводили подібну зустріч в Києві, - вона виявився дуже успішна! Саме тому, ми вирішили не зупинятися на досягнутому і розвивати IT-співтовариство в Чернівцях! (:  

Наші спікери – експерти в QA, рівня Senior:

Георгій Гульов - досвідчений викладач LQAS і професійний тестувальник програмного забезпечення. Сильні сторони Георгія - технічні знання і вміння навчати - саме той перелік навичок, якими повинен володіти справжній лідер QA-індустрії. Георгій прийшов в IT з іншої сфери і на своєму прикладі розповість про те, як це відбувається.

Роман Буздіжан - з 2006 року працює в сфері IT. Пройшов шлях від посади IT-manager до QA Lead, тому знає індустрію зсередини і розуміє специфіку роботи і обов'язки тестувальника на кожній кар'єрній сходинці. Працює в Wargaming.

Леонід Чернишов - у сфері IT більш 14 років. Має дуже різносторонній досвід - від дизайнера до QA Automation Engineer. Розуміє специфіку роботи QA з різних сторін. Вірить, що ключові характеристики успіху в IT - ентузіазм і любов до своєї роботи. Працює в EPAM. 

Візьміть участь у зустрічі і:

• Познайомтеся з професією тестувальника, завданнями та специфікою роботи

• Дізнайтеся вимоги, базові знання та навички, необхідні для новачка

• Отримайте конкретні рекомендації для початку вашої кар'єри в QA

• Поставте ваші питання безпосередньо спікерам 

Участь у зустрічі безкоштовна. 

Кількість місць обмежена, для участі необхідна попередня реєстрація. (http://tobe.ua/trainings/buy/1446)

* GoIT - масштабний освітній проект, основна мета якого - створити бренд України як сильної IT країни! Ми навчаємо людей, допомагаємо їм змінити кваліфікацію і перейти в сферу IT (QA, programming, design, project-management).