Музично-поетичний дует Марка Токаря і Любові Якимчук створено 2009 року і перший виступ відбувся на Міжнародному літературному фестивалі у Львові. Відтоді з різними програмами митці виступали в Україні та Польщі.

Любов Якимчук — українська поетка, культтреґер і журналістка. Учасниця літературних фестивалів в Україні, Німеччині, Швеції та Польщі. Виступає в музично-поетичному дуеті із фріджазовим контрабасистом Марком Токарем. Вірші Любові Якимчук разом із віршами Сергія Жадана звучать у проекті Мар’яни Садовської для чотирьох голосів і чотирьох контрабасів «2014». Також на її вірші створено українсько-британський музичний проект «Aphrodite». Вірші та проза перекладені англійською, німецькою, швецькою, польською, російською, естонською та на іврит.

Марк Токар — імпровізаційний джазовий контрабасист, перший український музикант, який грав на Chicago Jazz Festival . Його перший альбом Yatoku (з Юрієм Яремчуком та Клаусом Кугелем) був виданий лейблом Not Two 2006 року. Від 2007 він є учасником Ken Vandermark Resonance Project, як музикант грає в багатьох проектах та на фестивалях в США, Німеччині, Польщі, Австрії, Франції, Україні, Росії, Італії, Угорщині, Люксембурзі, Чеській Республіці, Литві. Серед музично-літературних проектів — дует з Любов’ю Якимчук, літературно-музичний перформенс «Альберт, або Найвища форма страти» з Юрієм Андруховичем та Уляною Горбачевською та «Антонич вдома» (з Юрієм Андруховичем, Уляною Горбачевськогю, Ришардом Латецьким та Бартом Полигою).