У чотирьох містах України пройде фестиваль «Тиждень австрійського кіно».
19 березня у Києві стартує четвертий фестиваль «Тиждень австрійського кіно», де будуть показані найяскравіші та найбільш резонансні картини останніх років з Австрії. Про це повідомляє компанія «Артхаус Трафік».

Покази відбудуться у Києві, Харкові, Чернівцях та Одесі.

Фестиваль відкриє сучасна постановка опери Моцарта «Так чинять усі жінки». Мінімалістична робота режисера Клауса Гута була вперше представлена глядачам на Зальцбурзькому фестивалі, одній із головних оперних подій світу. За сюжетом австрійського фільму жахів «На добраніч, мамо» двоє близнюків перестають впізнавати свою матір після пластичної операції. Соціальна драма «Тріщини в бетоні» Умут Дага розповість про звортоній бік європейського добробуту. Романтичним традиціям позаминулого століття присвячена мелодрама «Безтямне кохання». Головний герой - примхливий поет Генріх фон Кляйст, який мріє про самогубство з коханою жінкою.

Крім того у «Тижні австрійського кіно» буде показано добірку найкращих короткометражок з міжнародного фестивалю мультимедійних мистецтв Ars Elecrtonica, який щороку проходить в австрійському місті Лінці і презентує сучасні візуальні технології.

Фільми будуть показані мовою оригіналу з українськими субтитрами. Організаторами фестивалю виступили Австрійський культурний форум і Райффайзен Банк Аваль за підтримки кінофестивалів Ars Elecrtonica та Diagonale.