Вступ. Сучасний світ змінюється так стрімко, що не дає можливості точно передбачити, яким буде наше«завтра», які види бізнесу та професії будуть необхідні тоді, коли перед молоддю відкриється доросле життя. Щоб знайти те, чим хочеться і можна займатися в майбутньому, треба пробувати себе в різних напрямках, накопичувати різні знання та вміння, шукати те, що буде потрібно людям і робити своє життя щасливим.

Кожна людина талановита! Ми абсолютно в цьому впевнені. І кожен може багато досягти у житті, адже у кожного є величезний творчий потенціал. Головне - вчасно виявити цей потенціал і допомогти розкрити на повну. Сьогоднішні, а тим більше, завтрашні умови життя - це не тільки отримання знань, а й уміння творчо застосовувати ці знання.

Мета проекту - розвиток у підлітків підприємницького мислення, відповідального лідерства, корисних комунікаційних навичок, системного розуміння бізнес-процесів, усвідомленого підходу до вибору професійного шляху.

Завдання проекту – розвинути в кожній дитині смак до підприємництва та лідерства. Під лідерством ми розуміємо, в першу чергу, відповідальність перед людьми - своєю командою, партнерами, соціумом. А підприємництво - як уміння бачити навколо себе можливості і успішно їх реалізовувати. Одне з наших головних завдань - прищепити дітям етику ділових взаємин, розширити їх кругозір та рамки звичного світу.

Бізнес-школа «Smart up» – це:

- перша бізнес школа для підлітків в Чернівцях;

- сучасний підхід до навчання економічних дисциплін;

- навчання основам фінансової грамотності та підприємництва;

- максимальне використання практичних форм навчання;

- постійні майстер-класи від успішних бізнесменів, які навчають мислити і заробляти;

-  розвиток лідерських якостей;

-  можливість познайомиться з такими ж активними однолітками;

-  практичні навички роботи в команді;

-  характер і настрій на перемогу у всіх життєвих ситуаціях;

-  розвиток здібностей успішного бізнесмена!

 

Курс навчання включає в себе напрямки:

· стиль та імідж;

· фінансова грамотність;

· практичні майстер-класи;

· курс «Мотузки»;

· курс Cashflow.

Результат. Учні школи навчаться дивитися на звичне під іншим кутом, відчують свою креативність, знайдуть ключ до розуміння себе і усвідомлення своїх життєвих цілей. Отримають навички проведення публічних виступів, активного слухання, ведення переговорів, дискутування, зможуть презентувати себе і просувати свої ідеї тощо. «Відпрактикують» розширення кола відповідальності, керування часом, будування відносин з оточуючими та досягнення взаєморозуміння.