“ЗАТВЕРДЖУЮ”

                                                                       Ректор                                    С.В. Мельничук

                                                                                “        ”                            2015 р.

 

Положення

про конкурс “Університет має талант”

 

Загальні положення

Конкурс «Університет має талант» (далі - Конкурс) проводиться з метою:

популяризації образу студента як оптимістичної, цілеспрямованої, активної, сучасної особистості, яка живе повнокровним життям; активізації творчої молоді; пошуку молодих талантів та сприяння їх самореалізації; творчому зростанню студентства, формуванню у молоді патріотичних почуттів, любові до своєї країни.

Ініціатори, організатори конкурсу й інформаційна підтримка

Конкурс ініційовано органами студентського самоврядування та профспілкою студентів ЧНУ за підтримки ректорату Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Оргкомітет забезпечує організаційну роботу щодо підготовки і проведення конкурсу, визначає порядок проведення конкурсу, організовує нагородження переможців.

 

Умови конкурсу:

1. До участі у конкурсі допускаються лише студенти денної форми навчанняІ-ІV курсів, за виключенням тих, хто брав участь у минулорічному фіналі конкурсу.

2. Обов'язкова умова конкурсу – виконання вокальних творів у живому звучанні. За наявності фонограми, вона повинна бути „мінусовою". У разі порушення зазначеної вимоги учасник позбавляється права участі у конкурсі.

3. Кількість учасників від факультету/інституту не обмежена.

Номінації конкурсу:

1. Художнє виконавство: вокальні, вокально-інструментальні виконавські колективи, солісти-вокалісти (академічний, народний, естрадний спів), інструментальні ансамблі та сольні виконавці-інструменталісти.

2. Хореографічне мистецтво: хореографічні колективи та сольні виконавці народного, спортивного, бального, класичного та сучасного танцю.

3. Естрадно-циркове мистецтво: гімнасти, ілюзіоністи, жонглери, акробати, еквілібристи. Бойові мистецтва.

4. Естрадно-театральне виконавство: драматичні, музично-сценічні (опера, оперета, мюзикл) театральні колективи та сольні виконавці, театри ляльок, агітбригади.

5. Образотворче, декоративно-ужиткове мистецтво, художня фотографія та дизайн: виставкова експозиція творів живопису, скульптури, виробів декоративно-ужиткового мистецтва, художніх ремесел, художньої фотографії, фотомонтажу та дизайнерського мистецтва.

Визначення переможців:

1. Виступи оцінює журі за 12-бальною шкалою. Конкурс проводиться у вигляді особистих змагань.

2. Під час оцінювання музичного мистецтва враховується виконавська майстерність та сценічна культура, художній рівень репертуару, рівень диригентської інтерпретації, художній рівень і складність твору, рівень ансамблевої майстерності, артистизм сценічної культури.

3. Естрадно-театральне мистецтво оцінюється за такими критеріями, як рівень виконавської майстерності учасників, художні особливості та їх вирішення в жанровій стилістиці, сценографія та музичне оформлення.

4. Під час оцінювання хореографічного мистецтва враховується хореографія номера, виконавська майстерність, режисура та естетика.

5. Естрадно-циркове мистецтво оцінюється за такими критеріями: композиція номера, трюкова основа номерів, рівень виконавської майстерності, пластичне, хореографічне рішення і художнє оформлення.

6. Переможцями конкурсу вважаються студенти, які найяскравіше та найпрофесійніше представили власний талант.

7. Переможці нагороджуються дипломами та цінними подарунками.

 

Порядок проведення:

1. 6 травня 2015 року о 13.00 год. у Мармуровій залі відбудеться відбірковий тур конкурсу.

2. Деканати факультетів/інститутів подають заявки на участь до 30квітня 2015 р.

3. Фінал конкурсуу вересні 2015 року (час і місце проведення буде вказано додатково).

Контактна інформація для учасників конкурсу:

Поштова адреса: 58012, м. Чернівці, вул. Коцюбинського, 2, корпус №5, каб.112

Електронна адреса: [email protected]

Телефон: (0372) 58-47-32