7 травня о 12:00 у центрі «Horizont Business Hub» студія «Boroda Cinema» презентує кінострічку «Immigraniada». Документальний фільм розповідає про те, як насправді живеться українцям поза межами рідної держави та про справжні причини переїзду за кордон. Кінострічку зняли двоє небайдужих чернівчан – Станіслав Пуздряк та Віталій Скігар. Хлопці побували у п’яти країнах Європи: Франції, Польщі, Чехії, Німеччині та Італії. Також вони відвідали і міста України: Київ, Чернівці, Львів, Одесу та Кам’янець — Подільський.

В пошуках кращого життя українці емігрують до інших країн. Одна з головних причин того, що вони покидають країну – відсутність перспектив та можливостей для влаштування майбутнього. Українці не відчувають себе захищеними у власній державі. Та позбуваючись «невпевненості у завтрашньому дні в Україні», емігранти отримують «невпевненість у завтрашньому дні за кордоном».

«Фільм нікого не засуджує та не вихваляє, а створений для того, щоб показати причини, через які люди мігрують та чи варте воно того. Фільм «Immigraniada» — це спроба поглянути на проблему з іншого кута», — зазначає режисер фільму та оператор Станіслав Пуздряк.

Над фільмом «Immigraniada» працювали:

  • Станіслав Пуздряк – режисер, монтажер, оператор;
  • Віталій Скігар – оператор;
  • Володимир Царюк – оператор;
  • Владислав Бабюк – композитор.

Створювали фільм «Immigraniada» впродовж 3 місяців. Прем’єра фільму відбудеться о 20:30 у кінотеатрі «Ефект 3D».