12 травня у 14:30 у Horizont Business Hub відбудеться прес-конференція зі творцями фільму «Воїни тіні». Це документальна кінострічка, основана на біографії Віктора Міґалчана.

Віктор Мігалчан — актор, фахівець у галузі міжнародної економіки, дипломат, спортсмен, призер багатьох змагань з ушу. Впродовж багатьох років він популяризував китайську культуру: мову, каліграфію та ушу — вид традиційних китайських бойових мистецтв. Тому на замовлення уряду Китайської Народної Республіки про нього знімуть кінострічку.

Зйомки документального, біографічного фільму «Воїни тіні» розпочнуться у червні. Знімати планують у Чернівцях, Києві, та Сан-Франциско. Розглядається можливість зйомок в Одесі.

Над фільмом буде працювати команда, яка знімала «Тіні незабутих предків» та інші відомі проекти:
Продюсер: Віктор Мігалчан.
Режисер: Олесь Юсипчук.
Другий режисер: Ігор Євдокімов.
Виконавчий продюсер: Богдан Юсипчук.
Музика: Келвін Джоунс.
Кастинг директор: Руслан Прокопьєв.

Акторська група включатиме українських та іноземних акторів, зокрема представників голлівудського кінематографу. В головних ролях: Річард Гувер, Келвін Джоунс, Богдан Юсипчук, Юлія Луців, Віктор Мігалчан, Джанет Шей та ін.

Фільм стане своєрідною візитівкою Чернівців, адже частину фільму зніматимуть саме тут. Прем’єра відбуватиметься не тільки в Україні, а й у США та Китаї. Також проводитиметься кастинги для акторів групових сцен, які розпочнуться 12 травня і триватимуть до 30 травня.