Львівський гурт PIANO вирушає в тур на підтримку дебютного акустичного альбому «Пристані»

Музиканти розпочнуть турові мандри країною 23 травня з Луцька, а завершальний концерт відбудеться 7 червня у Львові. Завітають PIANO і у Чернівці.

«Для нас тур «Пристані» дуже важливий, адже ми нарешті побачимо всіх наших слухачів, прийдемо з ними у нашу музичну гавань. З нетерпінням чекаємо концертів. Кожна пісня, яка буде зіграна є результатом нашої великої любові і прагнення говорити до світу від ніжного мовчання до форте. Приходьте на наші «Пристані»!», – розповіла вокалістка гурту Христина Головко.

Концерт у Чернівцях відбудеться 27 травня о 20:00 в «Канапі на Чайковського». PIANO обіцяють подарувати гостям свої музичні «Пристані», надзвичайний голос, глибокі гітарні партії та проникливу віолончель.

Нагадаємо, що дебютний альбом «Пристані» побачив світ у листопаді минулого року. Після безлічі схвальних відгуків музиканти презентували його у декількох містах. Треки з альбому звучали на радіоефірах Львівської Хвилі («Все й одразу»), Аристократи («Ранкове шоу»), Громадське радіо («Громадська хвиля»), Ера ФМ («Студія вихідного дня» та «Пора року» Андрія Куликова), Львівської обласної телерадіокомпанії («Шейкер»), радіо «Західний полюс» (м. Івано-Франківськ), «Рівне FM».

Інформаційні партнери туру: «Громадське радіо», «Територія твого розвитку», Українська рок-асоціація «Rockovo», «MusicInUA», інтернет-портал «MuzМапа», «Нотатки про українську музику» та ін.