20-21 травня  об 11 год. Управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації спільно із коворкінг-центром «Horizont Business Hub» збирає молодіжні організації для реалізації соціального проекту.

Цілі:

  • Познайомити молодіжні NGO між собою;
  • Об’єднати молодіжні організації та мотивувати до взаємодії;
  • Спільно організувати та реалізувати соціальні проекти;
  • Відкрити та познайомити молодь міста із діяльністю молодіжних NGO;
  • Реалізувати перший спільний, визначений ними, соціальний проект.

Форум складатиметься із двох днів:

1-ий день. Ярмарок NGO. Запрошені: організації та молодь міста. Семінар.

2-ий день. Семінар та Workshop

1-ий день
Всі молодіжні організації матимуть можливість представити себе молоді (студентам). Ознайомити колег із своєю діяльністю. Семінар:  «Побудова міжгрупових (між організаціями) комунікацій та партнерських зв’язків»

Тема: «Побудова міжгрупових (між організаціями) комунікацій та партнерських зв’язків»

Лектор: Ігор Васильович Огданський навчався у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича на педагогічному факультеті за спеціальністю „Соціальна психологія”. Навчався в проекті Товариства практикуючих психологів «Гештальт підхід» (програма «Московський Гештальт Інститут»). Спеціалізація – „Сучасна психотерапія залежностей”.  Пройшов курс підготовки тренерів навчально-просвітницької програми „Рівний – рівному”, курс підготовки консультантів спеціалізованої служби психологічної допомоги „Телефон довіри” (при ЦСССДМ м. Чернівців), курси підвищення кваліфікації працівників психологічної служби системи освіти, програму підготовки супервізорів (МБФ „Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні”).

 

 

2-ий день. Семінар та Workshop

Запрошенні спікери розкажуть членам організацій більше про те, як правильно налагоджувати комунікацію у команді і чому спільна робота та взаємодопомога може вилитись в успішний масштабний соціальний проект.

Брейншторм щодо можливих спільно організованих проектів. Представники організацій (2- 3 людини) презентують свої ідеї та спільно виберуть одну найкращу ідею для втілення. Головною умовою є те, що кожна організація повинна бути задіяна та її частина роботи є невід’ємною умовою успіху проекту.

Для молодіжних організацій буде проведено семінар від одного з кращих спеціалістів у своїй сфері.

Тема: «Команда як основа організації ефективної діяльності»

Лектор: Сущенко Ігор Михайлович — тренер освітніх програм міжнародної кваліфікації. Експерт у галузі риторики і ораторського майстерності, теорії аргументації і полеміки, інноваційних методів навчання. Уповноважений координатор Міжнародної програми «Дебати» DEA в Україні.

Освіта:
Вища, педагогічна і юридична.
Сертифіковані міжнародні програми підготовки тренерів корпорації Street Law («Практичне право»).
Сертифіковані програми Інституту Відкритого суспільства (CLUA) за тематикою «Дебати», міжнародна асоціація IDEA (Голландія).
Тренінги для тренерів: Всеукраїнської асоціації Уповноваженого освіти і комунікацій, програми «Дебати», «Інноваційні методи навчання дорослих і дітей», «Громадянська освіта» та ін.

Професійний досвід:
Педагогічний -17 років.
Тренерський — 7 років.
Автор (в т.ч. у співавторстві) 12-ти книг з методики навчання різним навчальним курсам. Автор ряду (близько 50) статей у періодичних профільних і громадських виданнях.
Кількість навчених учасників тренінгів втренінг-центрі «СПІКЕР» — більш 12 700.

Спеціалізація:
Риторика як технології переконання Логіка в мовної комунікації Основи аргументації Ділова риторика Технології переговорів у бізнесі Полеміка і публічна дискусія Політична риторика.