У Чернівцях покажуть "Новинку на площі цісарівни Елізабет"

29 травня 2015 року о 15.00 у «Галереї Ратуші» (Центральна площа, 1) відбудеться відкриття тимчасової виставки «Новинка на площі цісарівни Елізабет». Реклама та оголошення у чернівецькій пресі періоду 1848 – 1918 рр.»
Організатор виставки – Чернівецький музей історії та культури євреїв Буковини. Співорганізатори – Представництво OeAD у Львові, маґістрат Відня та центр «Ґеданкендах» при ЧНУ.
Виставка була підготовлена у рамках проекту «Новинка на площі цісарівни Елізабет» за участю викладачів та студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у партнерстві з Державним архівом Чернівецької області, Науковою бібліотекою ЧНУ, Австрійською бібліотекою та Чернівецькою міською радою.
Відвідувачі виставки матимуть змогу дізнатися більше про повсякденне життя Чернівців другої половини ХІХ – поч. ХХ ст. крізь призму газетної реклами.
Чим і як жили чернівчани, що продавали і купували, як працювали і де відпочивали? Відповіді на ці, а також багато інших запитань допоможуть знайти представлені на виставці зразки реклами.
Виставка триватиме до 17 червня.
Вхід вільний.
Будемо раді бачити Вас на нашому заході!
Контактна особа: Анна Ямчук (менеджер музейних програм та зв’язків з громадськістю Чернівецького музею історії та культури євреїв Буковини)