Шанувальники народного мистецтва! Поспішайте придбати квитки на концерт Ансамблю народної музики «ПЛАЙ». На чолі з диригентом, Заслуженим артистом України - Миколою ГАКМАНОМ. Який відбудеться у філармонії 11 травня.
Ансамль «ПЛАЙ» - це самобутній колектив, який був створений восени 1994 року в м. Чернівці. Його творчими здобутками за час існування можна рахувати декілька сот успішно проведених концертів, як в Україні так і за кордоном — у Франції, Німеччині, Люксембурзі, Польщі, Голландії та Румунії. 
Основними інструментами, на яких грають учасники ансамблю, є: скрипка, акордеон, цимбали, контрабас, кларнет, сопілка. У програмах використовуються також окарина, най, дводенцівка, тилинка, кавал, саксофон та різновиди сопілки. Крім гри на інструментах всі учасники ансамблю ще й співають.
Колектив грає фольклор характерний для північної Буковини — український, і гуцульський, і румунський, і польський, і угорський. Все це розмаїття відображено в репертуарі колективу, який нараховує сьогодні біля ста п’єс та пісень. 
Цікавою несподіванкою цієї концертної програми буде те, що разом із самобутніми народними музикантами в ній бере участь класичний співак, вокаліст з багатогранним тембром. Соліст філармонії – Володимир ФІСЮК. Який вже давно став улюбленцем наших постійних відвідувачів симфонічних та камерних концертів.