У суботу, 13 червня о 17 годині у Horizont Business Hub відбудеться Post I/O tourUA 2015  — спільна мобільна акція українських Google Developer Groups.

Вже стало традицією, що українські учасники Google I/O не хочуть залишатись власниками “монополії на істину” і щиро діляться набутими враженнями з усією айтішною громадою України. Долучайтесь до (авто)мобільної мегасерії івентів: Київ-Хмельницький-Чернівці-Івано-Франківськ-Львів-Ужгород-Луцьк-Черкаси-Кременчук-Дніпропетровськ-Одеса.

Цього року учасниками I/O стали шість членів Google Developer Groups з чотирьох міст України: Києва, Львова, Дніпропетровська та Черкас. При цьому досвід українців не обмежився виключно спостереженням за Google І/О 2015! Адже головній девелоперскій події року передував ще й дводенний GDG Global Summit 2015! То ж ексклюзивні розповіді про цю подію ви почуєте на традиційній зустрічі.

Отже івент складатимеся з трьох частин:

  • Google I/O очима самовидців, таємничі підрозділи Google X та Google ATAP, погляд на епічну подію зсередини, зустрічі із легендарними зірками планети Google!
  • GDG Global Summit 2015 — що робили півтисячи GDG-лідерів з усього світу протягом двох днів у Музеї комп’ютерної історії, що у Мантін В’ю?
  • Gadget Time! Легендарні девайси Google: Nexus Player, Chromebook Pixel, Google Glass, Cardboard, Nexus 9, Chromecast, Moto 360, Samsung Gear Live, LG G Watch + подарунок від Intel — новітній Asus Zenphone 2

Bonus: Ankara Android Developer Days 2015 — розповідь про один з найкращих ІТ-івентів Європи, організований однією з найкращих GDG-спільнот світу!

Розповідають Володимир Іванов — GDG Kyiv-Center, Сергій Цибровський — GDG Cherkasy за участі Віктора Павлучинського — GDG Ivano-Frankivsk та Андрія Жука — GDG Khmelnytskyi

Заходьте на вогник! ВСЕ БУДЕ GOOGLE!

Тривалість: 4 год.
Вартість: 40 грн.