Справжні джунглі прибули в Чернівці - з 5 травня ін 5 липня в торгово-розважальному центрі DEPOt проходитиме виставка екзотичних тварин.

На виставці відвідувачі - від мала до велика - можуть дізнатися багато нового про незвичайних представників живого світу і побачити їх на власні очі. В рамках пересувної виставки представлено в цілому 70 тварин - це 15 різновидів змій, 2 види крокодилів, 11 різновидів ящірок, 6 видів гризунів і стільки ж видів черепах, 4 види жаб, 7 видів папуг, мавпа, два види сов, а також павуки . Всі тварини розташовані в окремих клітках і тераріумах.

Для того, щоб зробити виставку максимально цікавою та пізнавальною, проводяться екскурсії, які дозволяють дітям і дорослим скласти враження про тваринний світ. Відвідувачі виставки "Живі джунглі" у Чернівцях зможуть дізнатися про повноту тропічної фауни, ознайомитися з місцями мешкання тварин, дізнатися про спосіб життя, харчування і розмноженні.

Маленькі відвідувачі виставки отримують не тільки нові знання, а й долучаються до любові до тваринного світу і природу і розуміють, що її потрібно цінувати і оберігати.

Ціни на відвідування виставки - доступні: 30 гривень за дорослий квиток, 20 гривень - дитячий, 25 гривень - для студентів і пенсіонерів.

Виставка працює на третьому поверсі ТРЦ DEPOt з 10:00 до 22:00 - кожен день без вихідних.

Довідки за тел. (050) 614-68-81, (067) 921-72-81.