Вiдкриття проекту «Високий друк» за участi художницi вiдбудеться у вiвторок, 23 червня о 16.30 – в обласному художньому музеї, продовження о 17.00 галерея «Sweetарт – Знання» та за участi куратора проекту Павла Гудiмова.

Експозицiя Альбiни Ялози в галереї «Sweetарт – Знання» та в обласному художньому музеї продовжує дослiдження сакральних християнських мотивiв. До серiї проекту «По той бiк», на початку року в Арт – центрі Я галерея Павла Гудімова в Києвi та виставки «Високий друк», яка вiдбулась в лютому в галереї сучасного мистецтва УКУ, м. Львiв долучаються три новi роботи, що переосмислюють вiдомi сюжети в лiногравюрi. Занурившись з головою в давньохристиянськi образи, художниця перевернула й «витесала» об’ємнi зображення в двомiрному просторi, використовуючи, подiбно до скульптора, рiзцi.

Бiльшої глибини проект досягає завдяки рiвноправному включенню в експозицiю стародрукiв – з Фонду Чернiвецького обласного краєзнавчого музею.

Вступаючи в дiалог з сучасним мистецтвом, гравюри XVIII ст., розкривають свою композицiйну та iдейну гармонiю. Тож, попри бiльш нiж тристалiтнiй iнтервал, обидвi частини проекту складають цiлiсний і завершений взiрець «Високого друку».

Альбiна Ялоза народ. 1978 року в Харковi. Живе i працює в Одесi.
1999 р. закiнчила Харкiвське державне художнє училище за спецiальнiстю «живопис».
2006 р. Харкiвську державну Академiю Дизайну i мистецтв за спецiальнiстю « графiка»
Працює переважно з лiногравюрою, колажем , створює скульптури й редi – мейд об’єкти.
Iз 2003 року бере участь у виставках в Українi та за її межами.