«Центр літературної освіти» та «MeridianCzernowitz» оголошують набір учасників на унікальний проект – «Школа поетичної майстерності». 17-19 липня в Чернівцях відомі українські поети, літературознавці та культурні менеджери поділяться секретами поетичної майстерності та промоції поезії.

 

Реєстрація учасників триває до 15 липня включно (реєстраційна анкета:https://goo.gl/NT9hWO).

 

Лектори – відомі поети, критики і літературознавці, видавці та культурні менеджери, а саме: Юрій Іздрик, Борис Херсонський, Галина Крук, Христя Венгринюк, Ростислав Семків та Святослав Померанцев.

 

Програма школи складається з 30 годин лекційних ітворчих занять. У програмі:

– лекції та майстер-класи;

– практичні і творчі завдання;

– аналіз і обговорення текстів учасників;

– літературні вечори та винно-поетичні прогулянки;

– барбекю-паті «У гостях у президента MeridianCzernowitz»;

– неформальне спілкування в колі лекторів і учасників школи.

 

Учасники школи дізнаються про практичні та теоретичні засади поетичної творчості: з чого починати письмо; як знайти власний стиль, поетичний жанр і форму; як працювати з мовним матеріалом, образами і героями; як виявитиавторське «я» і знайти своє місце в літературі; як навчитися критикувати власні тексти; як знайти свого читача та звідки брати натхнення.

 

Також лектори поділяться ефективними способами просування і промоції поезії, розкажуть, як відбувається творчий процес у відомих письменників, та яких типових помилок уникати авторам-початківцям.

 

Кращі випускники школи будуть запрошені виступити на найбільших літературних фестивалях України («Форум видавців у Львові», «Книжковий Арсенал», «Київські Лаври»та ін.).

 

 

Як взяти участь? 

Щоб взяти участь у школі, потрібно заповнити реєстраційну анкету:https://goo.gl/NT9hWOПрийом заявок триває до 15 липня включно. Кількість місць обмежена. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 700 грн (при оплаті до 10 липня включно) та 900 грн (при оплаті після 10 липня). У вартість входить: навчальна та розважальна програма, кава-брейки, роздаткові матеріали, барбекю-патітощо.

 

Дати проведення: 17-19 липня (з 11:00 до 20:00)

Місце: Чернівці (Літературний целанівський центр та інші локації в місті)

Контактна особа: Мар’яна Хемій (093-767-43-81, litosvita.org @ gmail.com)