Виставка учасників Чернівецької обласної громадської організації молодих художників «АРТ-НУВО». Не випадково ця відкрилась на свято Івана Купала саме тут можна побачити роботи авторів у стилі природа у літню пору.

На виставці представлені твори художників: Яніни Фотокакіс, Даші Сєдової, Олени Афанасьєвої, Наталі Озерянської, Марії Уварової, Аліни Лаврук, Наталі Таранухи, Галини Кравченко, Миколи Бабюка, Наталі Гаврилець, Юліани В’юги.

Художники свого часу займались у арт-студії «Музеум», яка працювала з 1999 року під керівництвом Олени Миколаївни Михайленко (1951-2013).Митці представили на виставці понад 40 творів, різноманітних за манерою виконання та змістом.

Як результат, у студійців виховалося власне відчуття мистецтва. Молоді митці впевнено опановували й опановують нині нові техніки й матеріали, впевнено крокують із минулого у майбутнє, у численних виставках і творчих проектах презентують різні види й жанри образотворчого мистецтва.

Роботи художників відтворюють багатогранну кольорову гаму довколишньої природи, на них багато повітря і сонячного світла.