Елегантна класика Шампані 

Ціна: 190грн
Ведучий(-а): Михайло Заічков

Дегустаційна карта: 

- Champagne Jacquart Extra Brut 

- Champagne Jacquart Brut Mosaique 

- Champagne Jacquart Brut Rose 

- Champagne Jacquart Blanc De Blancs Vintage 

Одна з найбільш очікуваних дегустацій цього літа! Витончений Jacquart, та ще й в кінці липня, коли, здається, більш доречного вина не знайти — та ще й у супроводі гостей з Шампані! 

Нагадаємо, Jacquart відносять до числа найбільших виробників провінції, у власності компанії, — як вони кажуть, — мозаїка з 2400 гектарів виноградників, що дає головному виноробу виключно широкий спектр для творчості. До речі, творчим процесом тут керує жінка — дивовижно талановита Floriane Eznack. Саме вона, як вправний диригент, направляє в єдину «мелодію» зусилля 1800 виноградарів, об'єднаних філософією Jacquart. Всі, хто хоча б один раз спробував шампанське цього дому, неодмінно погодяться — настільки елегантне і ніжне ігристе вино могла створити тільки жінка. 

Такі ось по-хорошому жіночні мотиви в характері Jacquart — один з головних пріоритетів цього стилю шампанського дому. Крім того, тут виняткового значення надають ідентичності терруара, а тому серед перших цілей Floriane Eznack — максимально розкрити всю експресію їх земель. Наскільки точно їй це вдається, Ви зможете оцінити сповна, пізнаючи варіації Jacquart. 

Наостанок додамо, — в світі якість цього шампанського було відзначено вже неодноразово: від олімпійських тріумфів до нобелівських церемоній; від Токіо до Нью-Йорка в 50-ти країнах по всьому світу. 

Приєднуйтесь і Ви.