У Horizont business hub відбудеться сесія зі створення Чернівецького яблучного кластеру Chernivtsi Apple Cluster (CAC), ініційована командою «Українського агентства кластерного розвитку КЛАСТ-УА».

КЛАСТ-УА є першим та єдиним в Україні членом міжнародного інноваційного та кластерного об’єднання TCI Network (www.tci-network.org) , що налічує 900 учасників із 42 країн світу.

Запрошуємо представників яблуневого та суміжного з ним бізнесу, представників науково-дослідницьких та освітніх закладів, представників громадських організацій та органів місцевої влади.

Мета проведення сесії:

  • надати інформацію про Європейський досвід кластерних ініціатив та можливості й вигоди, пов’язані з діяльністю кластерів для бізнесу, науково-дослідницьких та освітніх закладів, громадських організацій та органів місцевої влади;
  • виявити потенційних учасників Чернівецького яблуневого кластеру;
  • визначити пріоритетні проекти для реалізації та ключові проблеми, що можуть бути вирішені в рамках діяльності кластеру;
  • забезпечити довгостроковий економічний розвиток учасників кластеру та підвищення їх конкурентоспроможності.

КЛАСТ-УА впроваджує в українській економіці кластерну політику та інновації, що підтримують співробітництво на локальному, регіональному, національному та міжнародному рівнях.