Дегустаційна карта:

· Cave du Roi Dagobert Muscat Selection

· Cave du Roi Dagobert Pinot Blanc Selection

· Cave du Roi Dagobert Sylvaner Tradition

· Cave du Roi Dagobert Riesling Vieilles Vignes 2011

· Cave du Roi Dagobert Selection de Grains Nobles Prestige

Cave du Roi Dagobert — це 250 виноробів і понад 900 гектарів виноградників із французького Ельзасу, відомого у виноробному світі своїми легкими,свіжими і дивовижно ароматними винами, ідеальними для літа. Тут працюють і з білими, і з червоними сортами винограду, але визитівка регіону — це насамперед Рислінг, Гевюрцтрамінер, Сильванер, Піно Блан, Піно Грі і Мускат.

Назва «Cave du Roi Dagobert» -  це згадка про Короля Дагоберта, його виноградники свого часу знаходились якраз в тому ж місці, де нині працюють виноградарі кооперативу. Виробник наголошує, мовляв, вже в часи Дагоберта ці землі славились свої вином у Франції і далеко за її межами

Нині у Cave du Roi Dagobert працюють у різних стилях. Tradition -  найпростіша і найлегша лінійка їх вин, вони фруктові, ніжні і питкі, у Selection знайдете більше комплексності і насиченості, а  Vieilles Vignes окрім гармонії і округлості у всіх характеристиках, дасть ще і мудрість старих ельзаських лоз. Крім того, у Cave du Roi Dagobert  роблять кілька сортових вин категорії Grand Cru, зосереджуючи у них максимум, що його може дати у вині Ельзас.

Свого часу вина Cave du Roi Dagobert експорт-менеджер компанії Jean-Baptiste Tarel охарактеризував так:

«Я б порівняв вина Cave du Roi Dagobert із джазом, тому що джаз  - це свого роду поєднання класичної  техніки із певним дотиком сучасного. Ми тримаємось традицій, але в той же час дивимось у майбутнє, прагнучи створити щось індивідуальне,  нове, інше…»