П’ЯТИЙ ЛЕБІДЬ… Історія кохання чи справжнісіньке божевілля? 

Георг – сім’янин і сенатор на вершині свого кар’єрного шляху. Його 18-річна донька Марія ле-жить у лікарні після трансплантації нирки. Її мати Марта що керує великим підприємством, не відходить від неї. Георг живе за правилами суспільства. Його брат Тіт — поет, живе за власними правилами. Тому він частенько звертається до Георга за матеріальною допомогою – «субсидіями». Марія вважає, що це кумедно і цікаво. Ведучи такий спосіб життя, Георг перетворився на абсолют-но прісну особистість. А найважливіше – ніхто ніколи не вчив його ні жити, ні любити. Він завжди робив тільки те, що було правильним: вивчився, одружився, виховав дитину і потурбувався про кар’єру, поки одного дня в його житті не з’являється Дуфі – п’ятий лебідь, яка мотивує його забути про всі правила. Георга охоплюють почуття, про існування котрих він навіть не здогадувався.

Магія. Чари. Танець. Мрія — це кохання. Але, кохання набагато глибше, кохання, що пробуджує пристрасть і може звести все нанівець. На жаль, ми живемо в суспільстві, яке підлягає чітко визна-ченим нормам моралі і ті, хто наважиться їх порушити, сам заганяє себе у прірву. Публічна людина не має права мати сумнівне особисте життя. Газети роблять особисте суспільним. 

Божевільна історія кохання, приречена на нещасний кінець з самого початку. Залишаються тільки спогади… Чи можна після такого повернутися до «старого» життя?

Акторський склад: Катерина Литвин, Катерина Генріх, Богдан Лютик, Вадим Криган, 
Яна Томко, Олена Синицька.
Керівник групи: Ізольда Кобец.

Вистава звучатиме німецькою мовою.