Фабрика з пошиву весільних суконь «УкрШик» вже давно відома по всій Україна та далеко за її межами, і кожна наречена мріє придбати тут весільну сукню. Ми подбали про те, щоб Вам було зручніше вибір наших суконь став зручнішим для кожного клієнта, і відкрили новий преміум-салон салон в ТЦ «Панорама» по вул. Хотинській 43, в Чернівцях.

Відкриття відбудеться 21 червня початок о 18.00. Запрошуємо всіх бажаючих. З нагоди відкриття нового преміум-салону «УкрШик» відбудеться концерт за участі Dj Fox, гурту «Вікторія» та головного гостя вечора – Скрябіна. Під час концерту відбудеться показ нової колекції. Вас чекає незабутній вечір та багато сюрпризів, вхід вільний.

У затишній дружній атмосфері Ви з легкістю зможете підібрати собі чудову весільну сукню. Наші фахівці допоможуть Вам правильно підібрати вбрання відповідно до особливостей Вашої фігури, росту, кольору шкіри, волосся і навіть очей. Широкий модельний ряд, величезна кількість різних силуетів і технік декору, зроблять процес підбору весільного вбрання незабутнім. У нас Ви знайдете весільне плаття на будь-який смак — і європейська, і з нотками східного стилю, і в американській інтерпретації.