Не секрет, що зараз існує безліч методик саморозвитку, націлених, насамперед, на змагальність і перемогу за всяку ціну битві за успіх.

Бажання постійно контролювати ситуацію і управляти іншими людьми призводить до виснаження власного енергетичного ресурсу і незворотнім руйнуючим наслідкам для особистості. Людина, що прагне бути постійно не в партнерських, рівних, обопільно збогачуючих відносинах, а придушувати інших, втручатися в їхнє життя і розвиток, ризикує витратити запас душевних сил на штучно сформульовані цілі і мотиви. На семінарі мова йтиме про те, що основне вміння управляти повинно бути спрямоване на самого себе.

Адже перемога над собою, своїми негативними проявами є головною і основною. Справжнє самовдосконалення людини, згідно всіх релігій і духовним традиціям світу, передбачає розвиток, насамперед, духовного начала, підпорядкування своєї тваринної природи з усіма її складовими.

Головна мета даного семінару перемістити вектор уваги з бажання управляти іншими на управління самим собою, і розкриття власного потенціалу в побудові взаємовідносин з іншими людьми.

Тривалість: 6-7 годин з перервами

Цільова аудиторія:
Менеджери, психологи, соціологи, політологи, і всі хто цікавитеся питаннями побудовою партнерських відносин між людьми.

Мета заходу:

На семінарі Ви дізнаєтесь:

• Про існування двох історичних культур, (духовно-творчого і споживчого товариства) про які повинен знати кожен ?;
• Які основні силові тактики для встановлення влади і контролю використовують люди у всіх сферах своїх відносин між собою?
• Як розпізнати психологічні ігри і маніпуляцій і перейти до партнерських взаєминам?
• Що ми знаходимо, відмовляючись від влади і контролю?
• Як співпрацювати в світі конкуренції?
• Що таке психологічна гра "драматичний трикутник" як основа всіх залежностей?
• Що ми можемо зробити, для того що б перейти до вільного творчого спілкуванню?