Модератор зустрічі – Олександр Стукало. Про книжку: Світ, де електрику сприймають як шарлатанство та лженауку. Світ, де в Києві замість метро – монорейковий транспорт, у небі панують велети-цепеліни, а розрахунки виконують механічні обчислювачі. Два детективи розслідують таємничі події, що починаються випадковою зустріччю з померлим колегою, а закінчуються дослідженнями загадкових артефактів. Алгоритміст із Чернівців робить неймовірне відкриття: невідома сила контролює розвиток людства. Розслідування, відкриття та романтичні стосунки переплітаються в захопливу історію альтернативного світу.

Ігор Сілівра народився у Чернівцях 1979 року. Закінчив Чернівецький університет за фахом інженер-оптик. Перша публікація в газеті «Просто Фантастика», оповідання «Чарівна паличка» (2006). Публікувався у журналах «УФО», «Азимут», «Дніпро», збірниках «Фантастика UA» (2011) та літературному альманасі «Нова українська проза» том 23 (2013), «Das ist fantastisch! Terra cossacorum» (2014).

Переможець конкурсу «Днів Фантастики у Києві» (2011), отримав грамоту з автографом Анджея Сапковського. Постійний учасник та кількаразовий переможець конкурсів «Зоряна Фортеця» та «Азимут».