Ведучий: Manuele Verdelli

Витончені емоції люкс класу з винами від Capannelle

Дегустаційна карта:

“Вино і все, що з ним пов’язане, має викликати незабутні емоції” – розумний  погляд на речі, і це дійсно так, адже хіба вартує тоді наш дорогоцінний час проведений з менш гідним напоєм? Вино займає важливу роль у “п’єсі” кожного заходу, в якому приймає участь. Без сумніву, формуючи надалі певні враження та емоції. Такого принципу дотримується компанія Capannelle (Капаннелле) з дня свого заснування.

Відлік своїх літ підприємство стало вести з 1974 р., коли торговець пластиком в Римі, 40-річний бізнесмен Рафаелле Розетті вирішив придбати старенький маєток XVIІ ст. з виноградником у центрі К’янті. Проведення  реконструкцій і масштабних реставраційних робіт дозволило гармонійно поєднати в навколишній обстановці елементи селянського побуту того часу з сучасними високими технологіями і ексклюзивністю. В цій неповторній красі Capannelle регулярно приймає у себе відомих кухарів, рестораторів і винних гурманів, а також гостей з різних країн.

У 1997 р. господарство перейшло до рук Джеймса Шервуда, директора і засновника “Орієнт Експрес”, в склад якого входять одні із кращих готелів світу. Серед них готель “Чіпріані” у Венеції, готель “Сплендідо” в Портофіно, “Вілла Сан Мікеле” у Флоренції і багато ін. Симон Монціатті зайняв місце винороба, Розетті ж залишився в господарстві в якості консультанта.

Центральний офіс виноробні розташований на старовинній фермі, підносячись над селом Гайоле в К'янті, звідки відкривається прекрасний вид на Тоскану. Загальна площа господарства складає 20 га, з яких 16 - це виноградники з потужністю 80.000 пляшок на рік.

Виноград і оливкові дерева вирощуються в повній екологічності і в гармонії з природою, без використання добрив та інсектицидів.

Capannelle отримало хорошу славу не тільки завдяки витонченим винам, але і власній акуратності, з якою дотримується всіх стадій виробництва вина, використовуючи тільки  передові технології. Все обладнання виготовлено з нержавіючої сталі, так як тільки в ній вино не втрачає і не змінює свій аромат. Підприємству був наданий сертифікат якості, який видається в Італії за відповідність високим санітарним вимогам до виробничих приміщень.

Вино відпочиває в діжках з французького дуба, розташованих в бездоганно чистих льохах з піщаника, які є кращими в Європі. Після витримки в дереві, вино розливається по пляшках для подальшого дозрівання в бункерах при певній температурі. Унікальний льох Capanelle, що швидше нагадує банківське сховище, де в сейфах зберігаються і зріють окремі вина господарства для самих поважних клієнтів по всьому світу. Звісно значна частка збуту припадає на першокласні ресторани і винні бари Італії, однак більша частина (бл.60%) експортується в Німеччину, Швейцарію, Японію та США, зокрема, Білий Дім. Серед клієнтів Capannelle можна пригадати Френка Синатру, Алена Делона і телевізійного магната Дональда Трампа.  

Спокусившись на вина Capannelle, Ви без сумніву долучитесь до кола поважних шанувальників творінь екстравагантного у всьому тосканського господарства.