Оригінальна назва: Max 
Рік випуску: 2015 
Країна: США 
Жанр: Пригоди, Сімейний 
Тривалість: 01:50:57 
Прем'єра: 25 червня 2015 

Режисер: Боаз Якін 
У ролях: Томас Хейден Черч, Джош Віггінс, Люк Клеинтенк, Лорен Грем, Роббі Амелл, Джей Ернандес, Оуен Харні, Джозеф Джуліан Сорія 

Вівчарка на прізвисько Макс довгий час служила разом з американськими солдатами в Афганістані. Цей тренований пес багато разів рятував життя солдатам, в тому числі і своєму господареві Кайлу Винкотту. Макс міг визначати засідки ворога і завжди йшов першим, ризикуючи своїм життям. Одного разу загін потрапив у пастку, в результаті якої Кайл загинув. Собака також як і сім'я загиблого, дуже важко перенесла втрату близької людини. Макс більше не міг виконувати свої обов'язки і навіть став небезпечний для оточуючих, тому військовими було прийнято рішення приспати, адже від нього більше не було абсолютно ніякої користі. 

Сім'я Винкоттов, знаючи, як Кайл любив цю собаку, і що вона для нього значила, вирішують, незважаючи на всі можливі труднощі і небезпеку, взяти Макса до себе. Новим господарем пса стає Джастін – молодший брат Кайла. У хлопця є деякі проблеми зі спілкуванням, тому собака стає для нього добрим і вірним товаришем. Вони проводять багато часу разом і багато граються. Але виявляється, що у Макса після пережитого на війні стресу сильно змінюється характер, і він стає агресивним у звичайних ситуаціях. Чи вдасться Джастіну привчити свого нового друга до мирного життя?