Нещодавні місцеві вибори черговий раз підтвердили сумну статистику — українцям байдуже до здійснення законного волевиявлення та свідомого вибору. Зафіксовані численні випадки підкупу виборців та їх пасивність свідчить про низьку політичну свідомість громадян.

Якщо ти хочеш жити у свідомій правовій державі — почни будувати її з себе! Відбудеться лекція «Політична освіченість. Вибори. Активність під час виборів.», яка допоможе тобі зрозуміти, що відбувається у нашій країні, та як ти можеш повпливати на хід подій.  Зроби правильний вибір під час другого туру виборів до місцевого самоврядування.

*Ігор Баб’юк, 45 років, м. Чернівці

Директор ГО «Буковинський центр виборчих технологій», експерт з виборчого права.

Професійний досвід, пов’язаний з виборами: 13 років Брав участь у виборчих кампаніях з 2002 року в якості члена ДВК, ОВК, консультанта виборчих штабів, спостерігача від громадських організацій, тренера, експерта з виборчого законодавства. Провів більш, ніж 80 семінарів та тренінгів з виборчого законодавства для членів виборчих комісій різних рівнів, офіційних спостерігачів, працівників виборчих штабів політичних партій та кандидатів, та співробітників МВС України (Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька області).

Сертифікований тренер (2004 – 2014 р.р.) Центральної виборчої комісії, координатора проектів ОБСЄ в Україні, Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Комітету виборців України, проекту «Сприяння організації виборів в Україні» (SEAU) та інших організацій.