Іноді, коли ви найменше цього очікуєте, артист з'являється ніби-то нізвідки і в одну мить стає невід’ємною частиною вашого життя. 

Литовський дует BEISSOUL & EINIUS – саме такий випадок для України. Дивовижна харизма, гіпнотична електроніка, сюрреалістична хореографія відразу зробили їх виступи в нашій країні феноменом. Чого вартий лише хвилюючий вокал фронтмена, якого називають «прибульцем з інших планет» і «чорношкірим голосом в білому тілі»! Експерименти зі звуками, танцями, фешн і містикою цього дуету ексцентричного соул-співака і комп’ютерного алхіміка настільки спокусливі і непередбачувані, що земля пливе з-під ніг. Говорять, так звучить «музика майбутнього». 

Концерти BEISSOUL & EINIUS в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Полтаві, Одесі, Львові і Чернівцях в рамках «Chamillion Tour» на підтримку однойменного EP, без сумніву, стануть одними з наймагнетичніших лайвів, які ви коли-небудь бачили. 

Приготуйтеся співати «Як ти й сказав» – пісню дуету українською мовою, яку шумно зустрічає і співає хором кожен зал. Будьте готові до нової музики – EP «Chamillion» вперше прозвучить в Україні повністю. Цей незвичний міні-альбом вже надихнув компанію FumParFum на створення аромату B&E «Сhamillion», відомого українського дизайнера Олену Буреніну – на презентацію колекції одягу «Chamillion», кращих хореографів України – на чуттєвий танець під «Heaven», одну з найпомітніших пісень ЕР. 

BEISSOUL & EINIUS повертаються як «freak duo», «fashion icons», спеціальні гості шоу Róisín Murphy, Gus Gus, Hurts, The Hardkiss, Blue Foundation, «законодавці української моди» і номінанти премій – для флірту з вашими емоціями і з наміром змінити ваш звичний світ. «Tell your Mom and Dad, that you are different now!»