ФІОЛЕТ приїде до Чернівців із презентацією нового альбому «Пісні Любові на Полі Бою». 

Великий сольний концерт у Чернівцях відбудеться 21 листопада в клубі «BIER PLATZ». Абсолютно нова програма та все краще за 6 років існування ФІОЛЕТУ.

Квитки

перші 50 квитків - 60 грн
попередній продаж - 80 грн
у день концерту - 100 грн

місця продажу:
●North Bukovyna Store (Центральна площа 10)
●Horizont business hub ( вул. Доброго 5)
●Паб «Bear Platz» ( вул. Руська 1а)
● ROCKTAIL SHOP (вул. Небесної Сотні, навпроти Приват банку, магазинчики №14 та №27)

Адреса
вулиця Руська, 1a

Український гурт ФІОЛЕТ презентував свою нову студійну платівку під символічною назвою «Пісні любові на полі бою». Робота над матеріалом стартувала всередині 2014-року і фінішує у вересні 2015-го. 

У листопаді-грудні команда вирушає у всеукраїнський тур на підтримку альбому, у якому ФІОЛЕТ, окрім власне презентації нових пісень, поділиться із відвідувачами концертів і новим баченням старих пісень. 

«Музика – це зброя, тільки істотно вищого порядку і глибиннішого ураження. Пісні з нашого нового альбому пройняті нотами самоствердження, волі до життя та непереборної віри в краще. Любов тут всеохопна і виходить далеко поза рамки усталених пісенних «лав сторі». У «Піснях любові…» слухач мандруватиме українськими містами, від Львова, Луцька через Київ до східних кордонів нашої країни; занурюватиметься в глибини власного минулого, ностальгуватиме і надихатиметься; любитиме і захоплюватиметься, мовчатиме і кричатиме; пройдеться стежками вічного літа, які приведуть його до днів теперішніх. «Пісні любові…» - це роман у піснях, щира особистісна повість буремного сьогодення», - розповів про альбом лідер та вокаліст гурту Сергій «Колос» Мартинюк. 

Трек-лист альбому:
1. Напам’ять
2. Танго
3. Дзен
4. Касети
5. Герої
6. Паршивка
7. Я буду 
8. Сталеві серця
9. Молодість
10. Мій дім 
11. Каштани
12. Вечірній Львів

Бонус: 
13. Барбітура 
14. Сини