Horizont Bussines Hub спільно з культурно-просвітницькою організацією «SINERGICON» проведе безпрецедентну імпрезу «Відлуння “Молодості”» або у пошуках легенди: «ТАЄМНИЦІ МОГО МІСТА».

Вперше в цьому році на базі Хабу буде організовано муніципальну культурно-просвітницьку акцію, що має на меті згуртувати елітну та небайдужу молодь довкола міфічної та легендарної історії рідного краю. Це можливість впродовж двох годин повністю переусвідомити значення рідного міста та його світосприйняття, самоідентифікація себе в ньому.

Також у  Horizont Bussines Hub відбудеться додатковий показ проекту, який став головною просвітницькою імпрезою цьогорічного ювілейного міжнародного кінофестивалю «Молодість», а саме: «Таємниці мого міста».

«Таємниці мого міста» - це в першу чергу соціальний проект, який виконаний у формі п’ятихвилинних історико-публіцистичних етюдів у форматі DISCOVERY history. Ідея проекту – робота з міськими легендами та міфами, розкриття яких, приховує, різні муніципальні сенсації, які змінили історію та обличчя міста, а від так і всієї України. На «Відлунні Молодості» у Чернівцях буде продемонстровано 17 серій з чотирьох циклів: Київщина, Поділля, Рівненщина і, звичайно, Буковина.

Однією з родзинок серіалу є те, що в головних ролях беруть участь не професійні актори, а провідні громадські діячі того регіону, про який йдеться в даному сюжеті. Виробник серіалу, культурно-просвітницька організація «SINERGICON» вважає, що ті, хто сьогодні творять історію свого міста та його мешканців (художники, письменники, музиканти, громадські активісти), мають право на екрані заговорити вустами своїх колег пращурів, які у свій час вплинули на формування обличчя рідного міста.

Серед спікерів заходу:

Андрій Раднюк – продюсер, сценарист, режисер

Ігор Буркут – історичний консультант, історик-політолог, краєзнавець

Ігор Кравців – представник міського Голови

Вадим Пелех – актор проекту, журналіст, громадський діяч