Вже восьмий рік поспіль у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича проводиться благодійна акція "Святий Миколай спішить до кожної дитини". 
У рамках акції збираються іграшки, солодощі, дитяча література, канцелярське приладдя та благодійні внески. Всі зібрані речі будуть розподілені серед діток, які проживають у малозабезпечених та неблагополучних сім'ях. Таких діток налічується близько 100 у м. Чернівці. 
Кожен студент, або група студентів можуть принести будь-які із перелічених речей. 
Збір речей відбувається у приміщенні профспілки студентів ЧНУ за адресою - вул. Небесної Сотні, 4В (позаду гуртожитку №6) щоденно з 9.00 год. до 17.00 год., обід з 13.00 год. до 14.00 год., вихідний - субота та неділя. 
Організаторами акції цьогоріч є: Студентський волонтерський рух "Крок назустріч" та профбюро студентів факультету математики та інформатики. 
Акція відбувається за сприяння Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Чернівецької міської ради. 
Після завершення збору речей - буде оголошено час та місце формування подарунків діткам, і кожен бажаючий зможе долучитися до цього процесу. Також нам буде потрібна допомога по рознесенні подарунків по домівках цих діток. Інформація про це також буде поширена. 
Подаруймо дітям свято разом!