Horizont Business Hub представляє сучасну концепцію живопису в спеціальному авторському курсі «Більше ніж живопис” від засновника бренду «OziArt» художниці Наталії Озерянської.

Детальніше про курс:
Завдяки цьому курсу ви зможете розвинути у собі творчий потенціал та образне мислення, власноруч створити три різні картини, отримаєте позитивний емоційний заряд енергії, з користю проведете час в приємній творчій атмосфері, спробуєте застосувати різні техніки, матеріали та інструменти, які використовували відомі художники в створенні своїх ”шедеврів”.

Наш купс — це ранкова, денна або вечірня групи по 3-5 чоловік, цікава творча програма за найпривабливішою ціною в Україні, індивідуальний підхід художника до кожного учасника, можливість розкрити себе та й відчути творчий релакс.

У кінці курсу, після спільної фотосесії, за результатами опитувань учасників курсу, за кращу роботу кожного типу (вітраж, полотно, диптих) будуть визначені переможці. Картини переможців будуть виставлені на спільній виставці з художником, у ЗМІ буде опублікована стаття про авторів та фото їх роботи, також інформація про переможців буде розміщена на сайтах і в соціальних мережах партнерів проекту.

Ціна курсу: 800 грн, 3 полотна: диптих (2шт. по 20*20см), основа для вітражу з рамою та полотно 40*50 см, акрилові, олійні та вітражні фарби.

Запрошуємо ВСІХ на презентацію курсу – 4 грудня о 17 год. Майстер-клас та презентація нових картин від засновника бренду “OziArt” – художниці Наталії Озерянської, розіграш подарунків, фуршет та творча атмосфера!