19 грудня торговельно-розважальний центр DEPO’t center святкує День Народження. Уже 6 років поспіль чернівецькі родини обирають ТРЦ ДЕПО для розваг, відпочинку та вдалого шопінгу.

Цьогоріч відвідувачам готуватись до свята пропонують заздалегідь: з 3 по 18 грудня здійснивши покупки на суму від 700 грн. у магазинах ТРЦ DEPO’t center, кожен отримує можливість виграти уікенд в Європі від туристичної компанії Логос 2001. З детальними умовами акції можна ознайомитись на афішах у магазинах ТРЦ DEPO’t center.

Безпосередньо 19 грудня з 10.00 до 21.00 магазини ТРЦ DEPO’t center запрошують здійснити вигідні покупки зі святковими знижками до 70%!

О 15.00 у розважальному центрі Fantasy Town дітей привітає Святий Миколай, а кожен маленький гість отримає сюрприз. О 16.30 окремий подарунок чекає на однолітків торговельно-розважального центру DEPO’t center, його може отримати кожна дитина, яка в цей день святкує свій 6-й день народження, достатньо тільки пред’явити свідоцтво про народження.

А о 16.00 відбудеться нагородження переможців спільного фешн-проекту ТРЦ DEPO’t center та порталу Geometria.org.ua – Winter Sjpping Look.

На другому поверсі торгово-розважального центру 19 та 20 грудня чернівецькі майстри пропонуватимуть хенд-мейд вироби на ярмарку подарунків ручної роботи «Дива Рукотворні».

Також протягом дня на відвідувачів чекають – майстеркласи, аквагрим, тематична новорічна фотозона, можливість безкоштовно роздрукувати своє фото зі свята прямо на місці завдяки Instaprinter - спеціальному принтеру, який друкує фото із соцмереж, якісний живий звук від гурту «The Groove Сompany»!

Ввечері усіх гостей свята почастують святковим тортом від супермаркету Сільпо!

План заходу

 

І поверх.

16.00 – Winter Shopping Look* вручення призів переможцям!

16.00 Instaprinter – роздрукуй безкоштовно свої фото зі свята!

16: 30 – Подарунки для іменинників в ТРЦ DEPO’t center!**

16.30 – Виступ «The Groove Сompany»

18:00 – Розіграш уікенда в Європі від Логос 2001***

18:30 – Святковий торт від супермаркету Сільпо!

 

ІІ поверх.

10:00 – Ярмарок подарунків ручної роботи «Дива рукотворні»

 

ІІІ поверх Fantasy Town

12:00 - Аквагрим

14:00 – Майстеркласи

15.00 – Привітання від Святого Миколая та розважальна програма та сюрпризи для дітей!