Omnia - двічі ТОП-діджей країни за версією TopDJ. Перший українець у світовому Top 100 діджеїв. У 2012 він вперше представив свою країну в головному діджей-рейтингу планети DJ Mag, зайнявши відразу 58-е місце, а вже через рік піднявся вище ще на 10 позицій і розташувався на 48-му рядку.

Артист VIRUS Booking. Найуспішніший і затребуваний український саунд продюсер на міжнародній EDM арені.

У 2014 році Omnia значно розширив географію своїх виступів і відіграв на таких всесвітньо відомих івентах як Tomorrowland, Emporium, Electronic Family і Grotesque в Голландії, Serbia Wonderland, World DJ Fest (Південна Корея); був резидентом ASOT 2014 @ Ushuaia і Amnesia Sundays (by Markus Schulz) на Ібіці, виступив в турі по Канаді, Азії (Сінгапур, Китай, Макао, Індонезія, Малайзія), Південній Африці.

Його треки видає наймасштабніший лейбл на світовій арені електронної музики - Armada Music. А сам Armin van Buuren відзначає його в ролі одного з своїх фаворитів.

Найгучніший хіт Omnia, написаний спільно з ще однією артисткою VIRUS Music, DJ IRA '- трек під назвою The Fusion, який назвали треком року відразу 5 діджеїв з Top 100: # 1 Armin van Buuren, # 13 Markus Schulz, # 50 Tenishia, # 53 Bobina, # 87 Andy Moor.

Omnia - учасник фестивалів ASOT 650, Ultra Music Festival, ASOT 600, Tiesto Club Life, ASOT 550, Global Gathering, Godskitchen, Gatecrasher, Kazantip, Trancemission, вечірок Armada Night, The Gallery у найвідомішому клубі світу Ministry of Sound (UK).