Нарешті у Чернівцях! 

Гурт, який обожнюють мільйони, гурт, який з нетерпінням чекають в кожному місті. «Время и Стекло» - це нове явище в сучасній музиці! За 5 років існування проекту група зайняла позицію флагмана молодіжної поп-культури, а Позитив і Надя стали улюбленцями молоді. Тож не зволікайте, а вже зараз замовляйте квитки на концерт «Время и Стекло» в Dolce Club.
 

«Время и Стекло»  випустили 2 альбоми, 12 кліпів, серед яких вже легендарні «Ім'я 505» та «Пісня 404», що підкорили хіт-паради понад 10 країн від Прибалтики до Азії! «Время и Стекло» впевнено продовжує свій зоряний шлях зі своїми сольними концертами і клубними виступами, з гучним успіхом встигнувши побувати в США, Німеччині, Казахстані, Киргизстані та інших країнах.

Настав час показати досягнення колективу у всеукраїнському турі «505»! Саме цю цифру учасники вважають для себе щасливою, тим більше 5 - це сума років від народження самого проекту «Время и Стекло». До Чернівців приїдуть 26 травня (четвер)!


Довгоочікуваний і розривний концерт
 подарує незабутні враження всім, хто купить квитки на «Время и Стекло. Група підготувала приголомшливе танцювально-вокальне супер-шоу для всієї родини! Нарешті вся Україна побачить і почує своїх улюбленців Позитива і Надю в повноформатному шоу, а ті, хто познайомиться з групою вперше, - полюблять «Время и Стекло» назавжди! Супер-хіти, балади про кохання, нові танцювальні постановки в супроводі балету «Flow Masters» і море Позитиву та Надії на майбутнє - все це і є інгредієнти «Время и Стекло»! Приходьте на концерт в рамках туру «505» і заберіть з собою 505000 посмішок! 

Квитки у ФАН зону (стоячі місця) можна придбати:
- Fast food OZZY (вул.Університетська, 7А)
- 3D кінотеатр ЕФЕКТ (гот.Турист)
- call center 050 282 16 52

Квитки у VIP зону (місця за столиком) можна придбати:
- РК "DolceClub" - 0502202727
- бар BarBQ (вул.Доброго, 5) - 0994008202

Онлайн на Gastroli.UA та в касі Gastroli (адреса уточнюється)