Запрошуємо до участі в Міжнародному бізнес-форумі «Взаємна співпраця - шлях до розвитку польських та українських підприємств» 

Захід організовується для українських підприємців та осіб зацікавлених у створенні та розвитку бізнесу в Україні та Польщі. Захід відбудеться за підтримки Чернівецької міської ради, Мерії м. Жешув, Чернівецької обласної державної адміністрації, Економічного факультету Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича.

Мета бізнес-форуму - презентація переваг та можливостей відкриття бізнесу у Польщі, що сприятиме прискоренню соціально-економічного розвитку України в процесі євроінтеграції.

Завданням міжнародного бізнес-форуму є створення платформи для діалогу між лідерами польської бізнес-сфери та українськими підприємцями щодо перспектив українсько-польського співробітництва.

Форум відбудеться 23-24 лютого 2016 року:

23 лютого 2016 року
Круглий стіл: "Буковина сьогодні – переваги для бізнесу та інвестицій"
Час початку - 10:00
Місце проведення: Чернівецька міська рада.

24 лютого 2016 року
Відкрита конференція: "Взаємна співпраця - шлях до розвитку польських та українських підприємств".
Час початку - 10:00
Місце проведення: Мармурова зала Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, м. Чернівці, вул. Коцюбинського, 2

Участь у всіх заходах форуму безкоштовна!

Для участі потрібно зареєструватися на сайті: iustus.org.pl/chernivtsi або за тел. +380974077358. Всі подробиці бізнес-форуму розміщено також на сайті.

Можливо це саме Ваш шанс вийти на європейський ринок та розширити можливості власного бізнесу!