«Цей світ для тебе!» 
9 березня, о 19:00б в приміщенні Чернівецької філармонії відбудеться  вечір справжнього українського слова та пісні, вечір весни, краси та любові, подарують вам відомий поет-пісняр, народний артист України Вадим Крищенко та його друзі: Дмитро Андрієць, Світлана Весна та гурт «Тріода»
 Вадим Крищенко-поет від Бога. 

Протягом багатьох років слово поета знаходило любов та вдячність укранських сердець. В творчості Вадима Дмитровича проглядається ніжна любов до батьків і постійне уособлення себе, як части
нки Украни, якої він є син. В часі, коли українське слово майже не пропагується центральними ЗМІ, саме творчість такого генія здатна розпалити любов до рідного, до свого...
  Майтерсність його пісенного слова випробувана часом і зігріта любов’ю багатьох людей, композиторів, виконавців… Є щось вище од слави                                         
І заможності теж,
Від вина і забави
І розкішних одеж.
 Від прикрас в позолотах
Й грошової сльоти…
Є щось вище… А що то? – 
Знаю я, знаєш ти.
 В.Д.Крищенко. 

Дмитро Андрієць – переможець та учасник  багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів, фестивалів та телевізійних проектів. 
Вадим Крищенко та Дмитро Андрієць – прекрасний творчий тандем. В репертуарі Дмитра найбільше пісень саме на вірші В. Крищенка. Голос  Дмитра Андрійця зачаровує своїм тембром і силою, не залишаючи байдужим жодного слухача. 

Світлана Весна - відома українська співачка. На творчій стежині Світлани – перемоги на міжнародних, всеукраїнських, обласних фестивалях і конкурсах. Молода, талановита, щира сонячна україночка. Коли співає Світлана, навкруги дійсно розквітає весна.


Чоловіче вокальне гурт «Тріода». Виступи гурту вражають красивим триголосим вокалом, щирою душею та справжньою українською харизмою. Супер-фіналісти шоу «Х-Фактор».    

Квитки можна придбати:
- каса філармонії (тел: 52-43-38)
- GASTROLI.UA
Довідки за тел: 0661971220