Спектакль, який стирає межу між видами мистецтв, артисти, для яких немає неможливого: танцювальна драма «Три сестри» - це абсолютно новий і несподіваний синтез слова, музики і пластики.

Одна з найпопулярніших і, в той же час, найбільш незвичайних п'єс А. П. Чехова надихнула молоду творчу команду, що складається з режисера Іллі Мощицького, хореографа Миколи Бойченко і композитора Дмитра Саратського створити свою, музично-хореографічну версію цього твору.

П'єса, в якій відсутній сюжет в звичному його розумінні, як не можна краще підійшла для подібного театрального проекту, в якому на першому місці стоїть емоційне і чуттєве відчуття світу.

Неоднорідність виконавського складу, який поєднав у собі танцівників і акторів, дозволить глядачеві під іншим кутом поглянути на чеховські роздуми про сенс буття і пошуках щастя. Виконавським ядром спектаклю став балет D'Arts, артисти якого вперше приміряють на себе амплуа драматичних акторів. Музика, створювалася спеціально для проекту в живому процесі пошуку і реалізації нових ідей.

Режисер Ілля Мощицький про виставу:

«Три сестри - п'єса, головними дійовими героями якої є час і нескінченні питання з приводу сенсу людського існування. На початку 20-го століття це було шоком для глядача, шоком це залишається і тепер. Через більше ніж сто років, п'єса все набирає і набирає актуальності. Масштаби протистояння світу духовного і матеріального, міщанства і інтелігентності, розрахунку і совісті розростаються, створюючи і збільшуючи прірви між людьми. Ми всі так само намагаємося стати щасливими, і все так же прислухаючись до себе, завмираючи перед страхом майбутнього. Чехов сформулював свої головні питання до людини, а ми в свою чергу намагаємося на них відповідати своїм спектаклем, розмірковуючи і продукуючи нові пошуки і нові теми ».

режисер - Ілля Мощицький(Санкт-Петербург)
хореограф - Микола Бойченко (Київ)
композитор - Дмитро Саратський (Київ)

тривалість вистави - 2 год 15 хв (з антрактом)

Квитки в касі Драмтеатру або за тел: 0661971220